IP Cube Challenge 2015

سیزدهمین دوره از مسابقات رسمی مکعب ایران تحت عنوان IP Cube Challenge 2015 در مرکز خرید نبوت و به همت مجموعه ایرانپازل و انجمن مکعب تهران ( انجمن بازی های فکری تهران ) برگزار خواهد شد . این مسابقه که برای اولین بار تجربه ی برگزاری مسابقات در مراکز خرید را برای هموطنان به همراه خواهد داشت ، در پاییز ۹۴ بازار کیوبران ایرانی را گرم می کند . برگزاری مسابقات رسمی مکعب روبیک در اماکنی نظیر مراکز خرید و حتی رستوران ها چند سالیست در دنیا باب شده طوری که اگر فیلم رکورد های کیوبران مطرح دنیا را دیده باشید یقینا به تعدادی از این فیلم ها برخورده اید ، در همین راستا برای اولین بار پیگیر برگزاری مسابقه ای رسمی مشابه این مسابقات شدیم و قرعه به نام مرکز خرید نبوت و میزبانی ایرانپازل افتاد .

این مسابقه در تاریخ ۲۰ نوابر ۲۰۱۵ مصادف با جمعه ۲۹ آبان ماه سال ۹۴ ،در طبقه دوم مرکز خرید نبوت برگزار خواهد شد . مسابقه در ۵ ماده  به شرح زیر می باشد :

Rubik’s cube                              مکعب ۳*۳ (مکعب روبیک)
۲×۲ cube                                  مکعب ۲*۲
۴×۴ Cube                                 مکعب ۴*۴
۵×۵ Cube                                  مکعب ۵*۵
۳×۳ OH                                    مکعب ۳*۳ با یک دست

 

هزینه ثبت نام برای هر نفر ۲۵۰٫۰۰۰ ریال بوده و به ازای هر آیتم ، ۲۰٫۰۰۰ ریال به هزینه ثبت نام اضافه می شود که علاقمندان پس از ثبت نام در لینک ثبت نام مسابقه در WCA باید هزینه ثبت نام خود را محاسبه و به شماره حساب معرفی شده واریز نمایند و سپس اطلاعات واریز خود را برای آیدی تلگرام ایرانپازل ارسال نمایید .

 

 

شایان ذکر است به منظور حفظ نظم و کیفیت ، این مسابقه با محدودیت شرکت کننده همراه بوده و ۳۰ نفر اولی که ثبت نام خود را تکمیل نمایند مجوز حضور در مسابقه را دریافت می نمایند .

به تمامی شرکت کنندگان در مسابقه گواهی حضور در مسابقه و به سه نفر برتر هر ماده نیز گواهی مقام و جوایز نقدی اهدا خواهد شد .

(میزان دقیق جوایز نقدی که به برگزیدگان تقدیم خواهد شد طی روز های آتی اعلام می گردد .)

 

——————————————————–

دوستان عزیز ، ظرفیت تکمیل شده و لیست ثبت نامی ها بسته شده است .

لطفا دیگر برای شرکت در مسابقه ، پول واریز ننمایید .  ” سپاس”

 

 

۴ پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.