IP Cube Challenge 2015

سیزدهمین دوره از مسابقات رسمی مکعب ایران تحت عنوان IP Cube Challenge 2015 در مرکز خرید نبوت و به همت مجموعه ایرانپازل و انجمن مکعب تهران ( انجمن بازی های فکری تهران ) برگزار خواهد شد . این مسابقه که برای اولین بار تجربه ی برگزاری مسابقات در مراکز خرید را برای هموطنان به همراه خواهد داشت ، در پاییز ۹۴ بازار کیوبران ایرانی را گرم می کند . برگزاری مسابقات رسمی مکعب روبیک در اماکنی نظیر مراکز خرید و حتی رستوران ها چند سالیست در دنیا باب شده طوری که اگر فیلم رکورد های کیوبران مطرح دنیا را دیده باشید یقینا به تعدادی از این فیلم ها برخورده اید ، در همین راستا برای اولین بار پیگیر برگزاری مسابقه ای رسمی مشابه این مسابقات شدیم و قرعه به نام مرکز خرید نبوت و میزبانی ایرانپازل افتاد .

این مسابقه در تاریخ ۲۰ نوابر ۲۰۱۵ مصادف با جمعه ۲۹ آبان ماه سال ۹۴ ،در طبقه دوم مرکز خرید نبوت برگزار خواهد شد . مسابقه در ۵ ماده  به شرح زیر می باشد :

Rubik’s cube                              مکعب ۳*۳ (مکعب روبیک)
۲×۲ cube                                  مکعب ۲*۲
۴×۴ Cube                                 مکعب ۴*۴
۵×۵ Cube                                  مکعب ۵*۵
۳×۳ OH                                    مکعب ۳*۳ با یک دست

 

هزینه ثبت نام برای هر نفر ۲۵۰٫۰۰۰ ریال بوده و به ازای هر آیتم ، ۲۰٫۰۰۰ ریال به هزینه ثبت نام اضافه می شود که علاقمندان پس از ثبت نام در لینک ثبت نام مسابقه در WCA باید هزینه ثبت نام خود را محاسبه و به شماره حساب معرفی شده واریز نمایند و سپس اطلاعات واریز خود را برای آیدی تلگرام ایرانپازل ارسال نمایید .

 

 

شایان ذکر است به منظور حفظ نظم و کیفیت ، این مسابقه با محدودیت شرکت کننده همراه بوده و ۳۰ نفر اولی که ثبت نام خود را تکمیل نمایند مجوز حضور در مسابقه را دریافت می نمایند .

به تمامی شرکت کنندگان در مسابقه گواهی حضور در مسابقه و به سه نفر برتر هر ماده نیز گواهی مقام و جوایز نقدی اهدا خواهد شد .

(میزان دقیق جوایز نقدی که به برگزیدگان تقدیم خواهد شد طی روز های آتی اعلام می گردد .)

 

——————————————————–

دوستان عزیز ، ظرفیت تکمیل شده و لیست ثبت نامی ها بسته شده است .

لطفا دیگر برای شرکت در مسابقه ، پول واریز ننمایید .  ” سپاس”

 

 

۴ پیام

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.